Banery reklamowe

Jak wykorzystać druk solwentowy w promocji firmy?

Czy ludzie znają się na technikach druku? Można przypuszczać, że technika druku jest czymś, do czego klienci nie przywiązują raczej wielkiej wagi. Niemniej rozróżnianie poszczególnych rodzajów druku jest niezwykle przydatne. Za przykład może posłużyć wykorzystanie druku solwentowego w promocji firmy.

Czym jest druk solwentowy?

Każda osoba powinna być świadoma tego, że drukiem tym określa się technikę, podczas której wykorzystywany jest ploter atramentowy. Przy nadrukach solwentowych korzysta się z atramentów pigmentowych. Bazą tych atramentów są rozpuszczalniki organiczne.

Druk solwentowy w Poznaniu to metoda, która wykorzystywana jest przede wszystkim przy wielkich formach zewnętrznych. Gdyby kogoś interesowała popularność, wielkoformatowy druk solwentowy należy uznać za najpopularniejszą technikę realizacji banerów czy innych elementów reklamy zewnętrznej.

Osoby interesujące się cenami muszą wiedzieć, że absolutnie nie ma powodów do zmartwień. Można wręcz powiedzieć, że wspomniane zainteresowanie wynika głównie z niskiej ceny, choć cena nie jest przecież najważniejsza. Istotne jest też to, że druk wchodzi w grę na praktycznie każdej powierzchni!

Przy reklamie liczy się przekaz i przedstawienie treści – przy tym drugim druk solwentowy może okazać się nieoceniony.

Druk solwentowy czy druk cyfrowy?

Zastanawiasz się też nad tym, jakie znaczenie ma druk cyfrowy DTG? Możliwości jest wiele i tym samym mogą pojawiać się wątpliwości.

Najistotniejsze jest to, że druk cyfrowy DTG w Poznaniu to nowoczesna technologia, która gwarantuje najwyższą jakość. Naturalnie trzeba jednak też spojrzeć na działanie – chodzi o odwzorowanie na materiale przygotowanej grafiki lub przygotowanego napisu. Jeżeli potrzeba więcej informacji, na pewno warto wiedzieć, że druk oddaje głębię i wysokie nasycenie kolorów. Co więcej, jednocześnie możemy mówić o zachowaniu wysokiej jakości i rozdzielczości. Do tego wszystkiego należy mieć na uwadze wyróżnianie się sporą odpornością na ścieranie czy uszkodzenia.

Pod kątem finansowym nie ma się czego obawiać. Konkretne ceny sobie jednak zostawmy – wystarczy zapamiętać, że nie ma potrzeby korzystania z klisz, matryc czy sit.

Dodaj komentarz