kosmetyki do wlosow

Świat profesjonalnych kosmetyków do włosów.

Półki pełne szamponów i odżywek polecanych przez profesjonalistów. W Magnolia Park otwarto salon Hair Shop, w którym indywidualni klienci mogą kupić kosmetyki do włosów oraz akcesoria do stylizacji używane w profesjonalnych salonach fryzjerskich. 

W Magnolia Park właśnie otworzył się salon Hair Shop oferujący profesjonalne kosmetyki i akcesoria do włosów. Dla pierwszych 100 klientów przygotowano upominki – lakiery do stylizacji włosów polecane przez stylistów. Promocja obowiązuje do 26 marca.

– Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy chcą mieć dostęp do produktów z najwyższej półki. Otwarcie salonu Hair Shop daje im taką szansę, gdyż już teraz mogą zaopatrzyć się stacjonarnie w produkty dostępne do tej pory tylko w salonach fryzjerskich – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Profesjonalna stylizacja włosów

W asortymencie Hair Shop znajdziemy produkty popularnych światowych marek tj. Kérastase, L’Oréal, Wella i Matrix, a także asortyment polskich marek Stapiz, Scandic, Trychoxin.

Oferta Hair Shop to także profesjonalny sprzęt do stylizacji włosów. W salonie są dostępne suszarki, prostownice, a także maszynki do cięcia włosów i trymery. Nowo otwarty salon zapewnia także profesjonalną obsługę. Specjalnie przeszkoleni pracownicy pomogą dobrać produkty odpowiednie do każdego rodzaju włosów.

Dodaj komentarz