Wirówki laboratoryjne MPW 251

Każde laboratorium powinno być odpowiednio wyposażone. Jednym z elementów jego wyposażenia jest wirówka. Jednymi z przykładów takiego sprzętu są wirówki laboratoryjne MPW 251.

MPW-251 to wirówki typu stołowego, które są uniwersalne, dzięki czemu nadają się do realizacji rozmaitych zadań. Mają bardzo dobrą konstrukcję, która jest wykonana w  sposób zapewniający komfortową obsługę. Ponadto spełnia ona wszelkie normy bezpieczeństwa. Warto też zauważyć, że charakteryzuje się nowoczesnym układem programowania rozmaitych parametrów. Umożliwia programowanie takich parametrów jak m.in.:

  • 99 programów przeznaczonych do eksploatacji,
  • efektywny czasu wirowania, który jest podawany w sekundach,
  • prędkość obrotowa czy też RCF,
  •  czasu mierzony od uzyskania prędkości maksymalnej lub od startu,
  • 10 charakterystyk hamowania oraz rozpędzania.

Te wirówki najlepiej nadają się do laboratoriów medycznych, przemysłowych, biochemicznych, a także wszystkich tych, w których konieczne jest rozdzielenie niewielkiej ilości badanej substancji.

Kuba Świrad

Cześć! Miło mi Cię gościć na moim blogu. Nazywam się Kuba Świrad i zawodowo pracuję w firmie która zajmuje się przygotowaniem kampanii reklamowych. Bloga prowadzę w formie dodatkowego zajęcia, jest on ściśle powiązany z pracą, bo ta praca to też moja pasja. Jeśli podobają Ci się treści jakie tutaj zamieszczam to zapraszam do komentowania!

Dodaj komentarz